היי! אני דודי שובל.

ארט דירקטור, אומן גרפיטי & ציורי קיר- פעיל באופן יום יומי משנת 2012 בישראל ובחו"ל. מומחה בציורי קיר בסגנון סטריט ארט ריאליסטי, משתמש בעיקר בטכניקת ספריי צבע ומכחולים.

זה די פשוט, אני ממש אוהב לצייר. אומנות זאת הדרך שלי להפיץ טוב בעולם. זה הייעוד שלי. אני איש מקצוע לכל דבר ועיניין, עובד על גבי כל משטחי העבודה האפשריים ומגיע לכל חלקי הארץ. אני משתמש בציוד איכותי ובחומרים עם רמת הטכנולוגיה הגבוהה ביותר שיש, העומדים תחת תנאי מזג אוויר קשים ונשארים עמידים, צבעוניים ומעוררי השראה גם לאחר שנים ארוכות.

את לימודי האומנות שלי התחלתי בגיל צעיר בבגרות בתיכון, אך רוב הניסיון האמיתי שלי הגיע מהרחוב. את רוב נעוריי העברתי בשוטטות ברחובות אשדוד ותל אביב עם פחית ספריי ביד ומסר אחד ברור. ♥️ שתדעו, להיות אומן גרפיטי זה הרבה מעבר ללצייר בעבור לקוחות פרטיים או עיסקיים את מבוקשם. זה לטייל המון ולראות כמעט כל יום מקום חדש, זה להיות קצת וונדליסט, זה ליזום, זה להשאיר חותם. זה לקום כל בוקר עם רצון ליצור, זה לעבוד קשה ולאהוב את זה, זה לחולל שינוי , זה גם ללמוד בלי סוף. אז כמובן שבנוסף לנסיון הרב שרכשתי עם השנים מעולם העסקים ומהאמנות הבלתי ממוסדת, הרחבתי אופקים בלימודי עיצוב תקשורת חזותית במכללת hit בשנת 2017. וזה קידם אותי המון.

השקעתי שנים כדי לרכוש כל מיני כלים חברתיים, מקצועיים ואומנותיים שיאפשרו לי לתת תמיד ייעוץ כנה ומקצועי, להבין באמת את צרכי הלקוח ולבצע ציורי קיר בעבודת יד, באהבה ובהתאמה אישית. היום אני עובד כעוסק מורשה עם חברות גדולות וגופים עירוניים לצד בעלי עסקים ואנשים פרטיים. ובכל הפרוייקטים אני דואג לשלב את הרעיון שלהם באמנות שלי, לעצב יחד איתם את השינוי במקום, לייצר עיצוב מקורי בסגנון שלי לכבוד כל קיר ולהפוך אותו ליצירת אומנות שתרים חיוך לכל צופה.

*חייב מוזיקה כשאני מצייר
*עושה הפסקות סיגריה מידי פעם
*ימי שלישי אני בחופש
*ממש אוהב במבה.

ONELOVE